Voredbet Her Gün Yatırım Bonusu

Voredbet Her Gün Yatırım Bonusu, bahis ve oyunlar amacıyla her gün yapacağınız yatırım işlemleri kapsamında, özel olarak hazırlanmış, Voredbet her gün yatırım bonusu alma hakkınız ortaya çıkar. Bütün yatırım yöntemlerini kapsamak ile birlikte, bu promosyon için tek seferde, minimum değerde para yatırma işleminin yapılması gibi bir ana kural bulunmaktadır.

Voredbet Her Gün Yatırım Bonusu Nasıl Alınır?

Voredbet sitesinden yapılacak yatırım işlemleri karşılığında, her gün yatırım bonusu nasıl alınır? Hafta içi ya da hafta sonu dahil olacak şekilde, herhangi bir günde, herhangi bir yatırım yöntemi ile hesabınıza para transfer edeceksiniz. Yöntem önemli olmamak ile birlikte, tek seferde yatırılması gereken en düşük miktarın, 100 TL olduğunu bilmelisiniz.

Yatırım işlemini yaparsınız, finansal departmanın onay vermesini beklersiniz. Finansal departman onay verip, para hesapta görüldükten sonra, canlı destek hattı ile bir görüşme başlatır ve bizzat promosyonu talep edersiniz. Bu promosyon sizlere, % 20 çevrimsiz ve limitsiz yatırım promosyonu ve üzerine % 10 ile 750 adet bedava dönüş ve üzerine 10 adet bütün alanlarda kullanabileceğiniz, çevrimsiz limitsiz kayıp promosyonu olarak verilmektedir. Gördüğünüz gibi, oldukça kapsamlı bir promosyon seçeneğini işaret etmektedir.

Voredbet Her Gün Yatırım Bonusu Nasıl Kullanılır?

Bütün yatırım yöntemleri kapsamında, her gün verilen bu promosyon yani her gün yatırım bonusu nasıl kullanılır? Almış olduğunuz promosyonu, istediğiniz herhangi bir alanda kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Para ile promosyon değerindeki para ile oyunlarda veya iddia hizmetlerinde yer alıp, kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Almış olduğunuz bedava dönüş seçeneği, slot oyun seçeneklerinde kullanılabilir ve para kazanma şansı elde edilebilir. Ayrıca, oyun dünyası ve iddaa dünyasında aldığınız promosyonu yatırdığınız para ile kullanım aşamasında kayıp yaşadı iseniz, promosyonun diğer seçeneği devreye girer. Sizlere ekstra bir tanımlama yapılır ve kayıp promosyonu verilir.

Her Gün Yatırım Bonusu Nasıl Çekilir?

Voredbet her gün yatırım bonusu alınmış ise, bu promosyonu çekmek gibi bir durum tabi ki söz konusu olacaktır. Her gün yatırım bonusu nasıl çekilir? Önce şunu belirtelim, 1 günde en fazla 750 free spin, tek yatırımda en fazla 150 adet free spin alma hakkı bulunmaktadır.

Promosyonun alınacağı para miktarı konusunda bir limit yoktur. Yatırdığınız para kadar sınırsız seviyede promosyon alma hakkına sahipsiniz. Promosyonu ya da promosyon kazancını çekmek istiyor iseniz, slot oyunlarında 3 katı değerinde çevrim işlemini yapmanız yeterli olacaktır. Bu işlem ile birlikte, sınırsız para konusunda para çekme talimatı verme hakkına sahip olursunuz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir